Zdjęcia na stronie Rozwój w asyście koni:
Anna Badowska-Spałek
- Radek Spałek

Ryszard Grabowski, Area Manager Customer Serice &Parts w Mercedes Benz Trucks Polska Sp. z o.o.

Bardzo ciekawe szkolenie. Pozwala na nowe spojrzenie na siebie, na innych, jak na nich wpływamy, jak możemy lepiej się zrozumieć. Szkolenie nietypowe, z dala od zgiełku miasta. Pozwala na większe skupienie i otwarcie się na nowości. Anna - wytłumaczy, poprowadzi, skłoni do realizacji waszych marzeń, które dawno zostały zakopane przez rutynę dnia powszedniego. Tak było ze mną. Dzięki Annie zrealizowałem coś co było skazane na zapomnienie i zapomniane. W pracy zawodowej szkolenie pozwoliło mi zrozumieć innych, do tej pory przeze mnie omijanych, bo nie rozumianych, ale także i samego siebie dlaczego czasem reaguję tak, a nie inaczej. Gorąco polecam!

Kazimierz Ponganis, Dyrektor Zakładu, Członek Zarządu, Chassis Brakes International

Renata Giewartowska, Kierownik Działu Personalnego, Chassis Brakes International

Anna Zdzieszyńska, twórca marki EquusMind – rozwój osobisty z końmi, przygotowała i przeprowadziła w 2018 roku dwa warsztaty dla kadry zarządzającej Chassis Brakes International w Polsce. Dodatkowo, po zajęciach grupowych, każdy z uczestników odbył indywidualną sesję podsumowującą, podczas której wraz z trenerem analizował filmy nagrane podczas pracy z końmi i otrzymał informację zwrotną.

W trakcie projektu i podczas jego przygotowań, Anna Zdzieszyńska dała się poznać jako osoba rzetelna, kompetentna, działająca dynamicznie oraz z poczuciem humoru. Oba spotkania przebiegały w konstruktywnej atmosferze z jednoczesnym poczuciem efektywnego pozyskania wiedzy na temat siebie, pozostałych członków zespołu i wzajemnych relacji. Dodatkowo Anna, jako trener i organizator, zadbała o kwestie bezpieczeństwa pracy z końmi – uczestnicy otrzymali indywidualne ubezpieczenia NNW, a zajęcia z końmi zostały poprzedzone wykładem dotyczącym bezpiecznego zachowania z końmi na padoku oraz w stajni.

Dzięki niecodziennej metodzie pracy rozwojowej nasi menedżerowi mogli doświadczyć mocnych stron budowania swojej charyzmy. Otrzymali również materiał do pracy nad tymi elementami, które należy nadal doskonalić. Konie wchodząc w relację z ludźmi odzwierciedlały ich zachowania na zasadzie lustra, reagowały instynktownie i pozwoliły w szybkim tempie „zobaczyć” potencjał każdego lidera.

Połączenie szerokiego doświadczenia biznesowego Anny z wiedzą i doświadczeniem w pracy z końmi oraz umiejętnością obserwacji i udzielania informacji zwrotnej stały się istotnym narzędziem do budowania i rozwijania umiejętności liderskich naszych menedżerów.

Rekomendujemy Annę Zdzieszyńską EquusMind – rozwój z końmi, jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań szkoleniowo-rozwojowych.

 

Poza zajęciami "w sali" pracuję również z ludźmi w asyście koni. Te zwierzęta wiele latu temu zawładnęły moim sercem i czasem wolnym, a z czasem stały się partnerami w biznesie. Wierzę głęboko, że dzięki współpracy z tymi wspaniałymi stworzeniami możemy stawać się lepsi
i jesteśmy bardziej efektywni.

Przeważająca część zajęć z końmi odbywa się na świeżym powietrzu, na wsi, z daleka od huku
i zapachu miasta. Daje to możliwość sięgnięcia do korzeni swojego jestestwa, czas na zastanowienie się nad pełnym rozwinięciem skrzydeł przywództwa osobistego.

Więcej na temat mojej metody pracy z końmi znajdziesz na stronie www.equusmind.com

 Zapraszam na film prezentujący metodę EquusMind oraz film: praca z klientem indywidualnym

 

Podcast Małgosi Machniewicz "Zaplecze rozwojowe" ze mną w roli gościa!
Zapraszam do posłuchania o coachingu w asyście koni :-)

Magdalena Bogdanowicz, For healthy and flourishing work cultures. Emotions, Mindset & Values in Business.

Learning about myself from horses has been one of the most powerful growth experiences. Florek and his mates did not understand my words, they did't use social nor cultural norms, no over-intelectualized filters. They were sensing my authenticity: my emotions, attitude, inner power, the way I show up in this relationship. As if they had radar of the "deep intention". Once I have been changing inside, their behaviour has been changing as well... Trials, errors, successes. An amazing lesson of self-awareness and being mindful of how my inner state is impacting others... beyond the words, beyond the content. Everything under the guidance of an exceptional trainer and human: thank you Anna Zdzieszyńska.

Klienci o mnie i rozwoju z końmi:

Rozwój w asyście koni