Rozwój w asyście koni

EquusMind rozwój w asyście koni, Anna Zdzieszyńska, coaching interwencyjny, coaching, szkolenia z przywództwa, rozwój w asyście koni, karty metafory, podcast Końska Dawka Rozwoju

Poza zajęciami "w sali" oraz online, pracuję również rozwojowo w asyście koni. Konie zwierzęta wiele latu temu zawładnęły moim sercem i czasem wolnym, a z czasem stały się partnerami w biznesie. Wierzę głęboko, że te wspaniałe stworzeniami pomagają stawać się lepszymi i  bardziej efektywnymi. Dzięki współpracy z końmi możemy budować pewność siebie, efektywną komunikację i współpracę oraz przywództwo.

Podczas pracy rozwojowej nie wsiada się na konie! Praca odbywa się z ziemi, z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Rozwój odbywa się przez wgląd w siebie i odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzącą, a ćwiczenia z końmi służą przejściu przez doświadczenia i doznanie emocjonalne.

Przeważająca część zajęć z końmi odbywa się na świeżym powietrzu, na wsi, z daleka od huku i zapachu miasta. Daje to możliwość zarówno do sięgnięcia do korzeni swojego jestestwa oraz rozwinięcia skrzydeł uwolnionego potencjału.

Na stronie www.equusmind.com:

  • dowiesz się więcej na temat mojej metody pracy z końmi
  • znajdziesz artykuły z serii rozwój inspirowany światem zwierząt
  • poznasz moje referencje
EquusMind rozwój w asyście koni
EquusMind rozwój w asyście koni
EquusMind rozwój w asyście koni

Zdjęcia na stronie Rozwój w asyście koni:

Anna Badowska-Spałek

- Radek Spałek

EquusMind rozwój w asyście koni

To człowiek jest tym czynnikiem, którego koń odzwierciedla. Buck Brannaman

Zobacz film jak wyglądają zajęcia
w asyście koni

"Lider obnażony" - dowiedz się o nowym projekcie!

Zobacz film na czym polega rozwój
w asyście koni

Anna Zdzieszyńska, coaching interwencyjny, coaching, szkolenia z przywództwa, rozwój w asyście koni, karty metafory, podcast Końska Dawka Rozwoju

Konie do pracy EquusMind są specjalnie przygotowane - osobniki przejawiające zachowania agresywnie nie pracują tą metodą.

Uczestnicy warsztatów otrzymują specjalnie przygotowane materiały i pamiątkowe gadżety :-)