Szkolenia

Jakiego rodzaju szkolenia prowadzę?

Specjalizuję się w zajęciach warsztatowych i pracuję z biznesem w dziedzinach: przywództwo, budowanie zespołów oraz komunikacja interpersonalna w myśl Porozumienia bez Przemocy (udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej, asertywność).

Pracuję z grupami małymi - po kilka osób oraz większymi - do kilkunastu osób, w miejscu zaproponowanym przez Klienta lub wspólnie z Nim wybranym. Czasem jest to cichy zakątek, czasem sala szkoleniowa w dużym mieście. Czasami widzimy się on-line, a czasami siedzimy na łonie natury.

Zdjęcia na stronie Warsztaty:
- Yann Maignan, Unsplash
- Chris Montgomery, Unsplash
- Charisse Kenion, Unsplash
- Element5 Ddigital, Unsplash
- Jeffrey Hamilton, Unsplash

Paweł Chabros, Trener

Z Anią miałem przyjemność współpracować w jednym zespole przez niemal 19 lat. Zawsze była ona dla mnie wielką inspiracją. Jej ogromna wiedza, dociekliwość, ciekawość świata i nieustanne dążenie do rozwoju osobistego wyznaczały standard trudny do doścignięcia. Jej obecność w dowolnym projekcie doradczo-szkoleniowym dawała poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. W każdą inicjatywę biznesową, do której jest przekonana, wkłada maksimum zaangażowania, szukając okazji do innowacyjnego spojrzenia na sprawę lub udoskonalenia sposobów działania. Ania łączy w sobie spontaniczny entuzjazm z przenikliwością i starannością godną najbardziej analitycznych umysłów.

Halina Świątek, Trenerka

Od kilkunastu lat współpracuję z Anią przy budowaniu i realizacji projektów rozwojowych dla różnych firm. Wielokrotnie pracowałyśmy w parze. Współpraca z Anią jest przyjemnością - to gracz zespołowy, ważny jest dla niej efekt końcowy i optymalna korzyść dla wszystkich. Wspaniałe jest to, że we współpracy Ania potrafi przyjąć rolę niekoniecznie komfortową dla niej i rzetelnie jej sprostać dla osiągnięcia wyższych celów. Energiczna, elastyczna i autentyczna.

Tomasz Janiak, Master Action Learning Coach

Ania jest doświadczoną trenerką i osobą z ogromem energii i radości w sobie. Świetnie współpracuje w zespole, dba o innych , zaraża swoim uśmiechem i podobnie oddziałuje na grupy, dla których szkoli. Uderza mnie jej rzetelność, dokładność, szybkie tempo uczenia się i szeroka kompetencja, zwłaszcza w szkoleniu osób w organizacjach. Serdecznie polecam pracę z Anią.

Klienci, Trenerki i Trenerzy o mnie i o tym jak prowadzę warsztaty:

Anna Zdzieszyśka - warsztaty w sali szkoleniowej, szkolenia, projekty rozwojowe