Anna Zdzieszyńska Karty Metafory
09 lutego 2023

Karty Rozwoju 70-20-10

KARTY ROZWOJU 70-20-10 są narzędziem edukacyjnym wspierającym rozmowy rozwojowe z pracownikami, a także szkolenia i prezentacje dotyczące oczywistych i nieoczywistych form rozwoju w organizacjach. Karty są prostym narzędziem do nieprostych rozmów.

 

Jednym z priorytetów rozwojowych XXI jest wspieranie pracowników w nieustającym rozwoju. Mówimy zarówno o przygotowywaniu pracowników do zmiany zakresu obowiązków, np. z pojawieniem się całkowicie nowych stanowisk w organizacji – Reskilling oraz doposażania ich w umiejętności, których wymaga otoczenie na ich stanowisku – Upskilling. Im większa świadomość menedżerów i pracowników na temat metod rozwoju, optymalnych dla różnych osób, tym większa skuteczność podobnych działań. W większości firm na korytarzach słychać język angielski na równi z polskim, stąd narzędzie jest od razu 2-języczne. Karty są sprawdzone w praktyce, wykorzystywane podczas warsztatów dla pracowników, menedżerów, zespołów HR.

Karty powstały dzięki współpracy 3 osób: Joanny Małachowskiej –koncepcja merytoryczna, Marii Klaja – opracowanie graficzne i Anny Zdzieszyńskiej - wsparcie w opracowaniu i produkcji.

 

KARTY ROZWOJU 70-20-10 powstały na potrzeby:

  • wyposażenia menedżerów w wachlarz narzędzi do rozmów rozwojowych – wsparcie komunikacji bezpośredniej z pracownikami,
  • inspirowania pracowników do pomyślenia o własnym rozwoju w szerszym zakresie,
  • przygotowania materiału edukacyjnego dla trenerów biznesu do wsparcia szkoleń menedżerskich z zakresu rozwijania pracowników pracowników (zgodnie z 70-20-10 pracują wiodące firmy z branży finansowej, farmaceutycznej, FMCG),
  • doposażenia HRBP w myślenie o szeroko rozumianych narzędziach (wyjście poza standard, stymulowanie kreatywności),
  • przygotowania narzędzia dla coachów, zwłaszcza prowadzących coaching kariery,
  • materiału dla coachów do pracy w sesjach rozwojowych dla menedżerów, Top Talentów, a nawet procesów outplacementowych.

 

Co zawiera zestaw?

- 63 karty polsko - angielskie oraz karta instrukcji,

- podręcznik w pdf, zawierający opis metody, kart i sposobów zastosowania ich w rozmowach rozwojowych,

- 3 zbiorcze plansze z kartami w pdf („70”, „20” , „10”), duży obrazek – do form bardziej podawczych niż interaktywnych, szkolenia, prezentacje.

 

Karty Rozwoju 70-20-10 do nabycia w zakładce SKLEP. Dodatkowe szczegóły chętnie podamy telefonicznie i mailowo!

 

            

Artykuły z tej kategorii