05 kwietnia 2024

#102 Konie i Somayog - to się łączy – Gościni odcinka Asia Łukaszuk

 

Gościnią odcinka jest Asia Łukaszuk, która stworzyła autorską metodę bazującą na Somayog (łagodnej jodze terapeutycznej).

Asia opowiada o podobieństwach między praktykowaniem Somayog i przebywaniem z końmi, dzieli się swoim doświadczeniem rozwojowym w asyście koni i przybliża metodę pracy, z którą możecie się spotkać na prowadzonych przez Nią warsztatach – w pięknych rozwojowych przestrzeniach i online 😊

 

Pytania rozwojowe:

  • Jakie stare przekonanie nie zostało zrewidowane i nie służy Ci w chwili obecnej? I jak zamierzasz się z tym „rozprawić”? W jaki sposób mogłabyś/mógłbyś uelastycznić (rozpuścić) swoje przekonania i umysł?
  • Na ile jasno komunikujesz to, czego chcesz? I czy świat na to odpowiada? A jeśli nie odpowiada, to dlaczego? Zakładając, że wiesz czego chcesz, to czy skutecznie to komunikujesz? Jeśli nie, to dlaczego? Jeśli nie wiesz czego chcesz, to pomyśl, czym to jest, i potem zastanów się, jak to zakomunikować światu. A ciało Ci podpowie!
  • Na ile możesz zrewidować swój stosunek do używania narzędzi? Jakie narzędzia wybierasz i dlaczego? Czy wybierasz świadomie?

Kontakt do Asi przez media społecznościowe

Facebook - https://www.facebook.com/profile.php?id=100034819310307

Instagram - https://www.instagram.com/asi_somayog/

 

Zapraszamy na warsztat Asi Somayog „Serce i miednica”, 14 kwietnia w Warszawie w Strefie Bycia.

Galeria zdjęć Asi 😊