29 kwietnia 2022

#001 Dlaczego Końska Dawka Rozwoju?

Podcast Końska Dawka Rozwoju tworzę ze szczególną myślą o osobach, które chcą czerpać inspirację do rozwoju osobistego z historii i opowiadań.

Na koniec każdego odcinka będziesz mieć możliwość otworzenia drzwi do swojego rozwoju osobistego zapraszając do Twojego serca i umysłu zadanie przeze mnie pytania. Jeśli pozwolisz sobie na usłyszenie wewnętrznego głosu odpowiedzi, to będzie znak, że wyruszasz w podróż. Podróż rozwojową, dzięki której będziesz podejmować decyzje zmiany nawyków, rozpoczniesz poszukiwania nowej wiedzy, zdobędziesz motywację do nabywania i stosowania potrzebnych Tobie umiejętności.

Zaglądanie w głąb siebie, odwaga zadawania sobie pytań, czasem mocnych, po których zapada wewnętrzna cisza i za razem trafiających w punkt, to droga do rozwoju. Droga, której z jednej strony uwiecznieniem jest radość z miejsca, w którym jesteś i pewność, że nadal chcesz tą drogą iść. Bo ten kto wkroczy do świata rozwoju osobistego chce żyć i funkcjonować w tym świecie!

Dlaczego Końska Dawka Rozwoju? – od wczesnego dziecińska konie były dla mnie ważne. Ich widok sprawiał, że uruchamiały się moje marzenia – chciałam żeby zabrały mnie na swoich grzbietach tam, gdzie piechotą trudno dotrzeć… do krainy Pegaza i Jednorożca, do świata, w którym stado żyje w harmonii zapewniając sobie bezpieczeństwo. Gdzie piękno łączy się z mocą, jest miejsce na burzę emocji i silę spokoju. W dorosłym życiu postanowiłam, że będę mieć konie i tak się stało. Jako trenerka rozwoju osobistego i coach poznałam w koniach nie tylko wspaniałych przyjaciół, ale odkryłam wielkich nauczycieli. Którzy dają lekcje, ale nie zmuszają do ich brania, inspirują nie ingerując jaki plan działania wdrożysz… To danie wolności, a za razem przekazanie odpowiedzialności w moje ręce sprawiło, że nie chcę w mojej drodze rozwojowej się zatrzymać.

Stąd też powstał pomysł zapraszania ludzi do rozwoju w asyście koni, a także pracy opowieściami z końmi w tle, które magiczną mocą inspiracji wkraczają do serc, które są gotowe na nowe, na rozwój, na pracę nad sobą.

Ja wpuszczam konie codziennie do mojego świata i mam nadzieję, że słuchając tego podcastu pozwolisz, aby końskie opowieści znalazły w Tobie struny rozwoju, na których zechcesz zagrać.

Zapraszam Cię do subskrybowania Końskiej Dawki Rozwoju, dzięki czemu będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych odcinkach. Do usłyszenia!

Poniżej zdjęcia moich koni, gniadej Poezji i siwego Florka :-)

    koń Florek - wspiera ludzi w rozwoju osobistym

Końska Dawka Rozwoju Podcast