W celu zapisania się na sesję coachingu interwencyjnego użyj zapisu w kalendarzu Calendly - wybierz termin i godzinę.

Otrzymasz maila z potwierdzeniem spotkania oraz linkiem do zapłaty.

 

 

Możesz też skorzystać z opcji zakupu przez 1Koszyk w zakładce Sklep.

Anna Zdzieszyńska - coaching, prowadzenie procesów rozwojowych: on-line, przez telefon oraz "tradycyjne"

Coaching interwencyjny

Projekt logo - Dorota Petryk-Niedbalska

Zdjęcia na stronie Coaching interwencyjny:

- canva

- Jamie Street, Unsplash

Coaching interwencyjny, to wsparcie dla osób zarządzających zespołami, które chcą zwiększyć efektywność biznesu. Pragną wyruszyć w drogę, w innym, czasem jeszcze nieznanym kierunku, bez pewności jaki jest cel, którą drogą podążać, jak wzrastać podczas podróży... Swoją rolę, jako coacha interwencyjnego, postrzegam jako pewnego rodzaju katalizator uruchamiający reakcję lub jako kompas, który może wskazać kierunek, ale decyzji o drodze nie podejmuje.

Coaching jest doskonałym narzędziem wspierającym rozwój, ale również mobilizującym do wprowadzania zmian. Uczestnik coachingu sięga nie tylko do poziomu swoich zachowań i umiejętności, ale przede wszystkim przekonań.

Proces obejmuje kilka sesji odbywających się co kilka tygodni - w zależności od bieżącej potrzeby: czasem 2 razy w miesiącu, a czasem 1 na miesiąc. Osoby uczestniczące w sesjach coachingu interwencyjnego mają możliwość przemyślenia swoich dróg działania i motywacji. Aktywnie poszukują rozwiązań i budują plany działania. Jednak najważniejsze jest, że ZMIENIĄJA SWOJE ZACHOWANIE i z nową energią budują efektywność biznesu.

Intrygujące pytania i wymiana doświadczeń pobudzają do wprowadzania zmian i efektywnego działania w sytuacjach kryzysowych w zarządzaniu zespołem

Moje doświadczenie obejmuje pracę z menedżerami różnych szczebli (Executive coaching), coaching w asyście koni (Horse Assisted Education), a także z osobami indywidualnymi (Life coaching).

Jednak najczęściej pracuję z kobietami - właścicielkami  i menedżerkami małych i średnich biznesów. Umawiają się one na spotkania ze mną, kiedy potrzebują omówić bieżące problemy, trudne sytuacje w zarządzaniu ludźmi lub kreować plany strategiczne.

W procesie rozwojowym może również uczestniczyć grupa i tu mogę wspierać zespoły jako osoba, która ma doświadczenie w prowadzeniu procesów Action Learning (w 2019 roku ukończyłam Szkołę Action Learning WIAL Poland).